Zář 21

Levné domečky pro kočky z katalogu Zoohit

Zoohit, Zvířata/Krmiva Žádný komentář »

Levný domeček pro kočky Zoohit

Lákavý domeček s krásnou sedlovou střechou čeká na Vašeho tygříka! Domeček pro kočky od Zoohit se stane příjemným místem pro odpočinek Vašeho miláčka, který se do něj bude rád vracet, navíc domeček skýtá dostatek místa ke spánku.

Zoohit domečky pro kočky

Výběr z katalogu domečků pro kočky od Zoohit:

Domeček pro kočky vč. škrabadla Zoolove Home

Důraz je kladen na design ve stylu dřevěného domku porostlého břečťanem s motivy spokojených koček, což navozuje idylickou zahradní atmosféru.Pozornost upoutá i škrabadlo z kartonu v interiéru domečku. Tento pevný materiál je u chlpatých miláčků obzvlášť oblíben, neboť nabádá ke škrabání. Škrabadlo lze i obrátit, tudíž vydrží dvakrát tolik.
Součástí je i malá lahvička se šantou kočičí (Catnip), což Vaši kočku ještě více povzbudí ke škrabání. Kočky milují vůni šanty a budou škrabat tento karton o to houževnatěji, když suchou šantou posypete škrabadlo. Stopy po škrabání nábytku, koberců nebo tapet se stává díky tomu minulostí.

Váš miláček se může v domečku hned zabydlet, neboť tento domek se velmi snadno sestavuje. Je složený předem, zbývá pouze upevnit umělohmotnými šroubky, které jsou součástí balení. Věnujte svému mazlíčkovi zoolove Home domek pro kočky ke škrabání, spinkání a odpočinku.

Pro celou nabídku domečků pro kočky navštivte katalog Zoohit.cz zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama