Pro 17

Zelená káva v sáčcích Coffee Slender od TopShop

Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Zelená káva v sáčcích Cofee Slender na hubnutí u Top Shop

Nedávné výzkumy ukazují, že zelené kávové zrno obsahuje jedny z nejsilnějších antioxidantů dneška. Jsou to fenoly, rostlinné látky, které působí blahodárně například na srdce a krevní oběh. Dále kyselinu chlorogenovou mající velký nutriční význam. Zelená káva zpomaluje vstřebávání glukózy do vašeho organismu a přispívá tak k vyrovnanému profilu cukru v krvi. Díky tomu budete mít :

  • menší chuť na sladké
  • navíc přispívá ke snížení ukládání tělesného tuku. Po jídle stimuluje organismus, který rychleji začne využívat uložené tukové zásoby

Zelená káva v sáčcích

Zelená káva CoffeeSlender od TopShop má vynikající chuť a je voňavější než ostatní instantní kávy, takže i těm největším milovníkům kávy dopřeje opojnou radost. Vybrané typy kávových zrn Coffe Slender nabízí bohatou, plnou chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější. Přesvědčte se sami!

Zelené káva CoffeSlender ® je prakticky balena v 21 sáčcích. Obsah sáčku stačí vysypat do šálku a zalít horkou vodou. Do kávy si samozřejmě můžete přidat i mléko, doporučujeme však mléko s nízkým obsahem tuku.

Pro více informací o zelené kávě v sáčcích Coffee Slender navštivte obchod Top Shop zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama