Led 21

Nové katalogy v zásilkovém obchodě Bonprix

BonPrix, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Obchod Bonprix - tištěný katalog k objednání

Zásilkový obchod Bonprix, patří do největšího koncernu tohoto typu na světě – OTTO Versand z Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku. V České republice poskytuje služby od roku 2004. Se zákazníky Bonprix komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonprix určitě obdržíte. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě. V Bonprix nakupujete bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dováží z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem Bonprix.

Zásilkový obchod Bonprix

Pokud plánujete nakupovat dámskou módu online, našli jste v katalogu Bonprix širokou nabídku. Od volných rekreačních oděvů a Wellnes po elegantní večerní módu – skvělé kolekce umožňují různorodou volbu. Dámská móda pro všední den musí být nejenom praktická a pohodlná při nošení, ale především má zdůrazňovat váš osobitý styl. Z tohoto důvodu najdete v katalogu dámské módy tu, která odpovídá aktuálním trendům světové módy a kterou lze nosit od rána až do večera. Vždy sedí.

K absolutní klasice v kategorii dámská móda patří casualové džíny. Zákaznice, které rády kupují náhodně, najdou v katalogu mnoho výhodných nabídek. Nejoblíbenějšími modely jsou džíny s rovnými nohavicemi. Hodí se k mnoha modelům, jsou vhodné stejně tak na víkend, jako i do práce. Abyste je mohla využívat ve stále nových kombinacích, prohlédněte si v obchodě vhodné doplňky, halenky a topy.

Oficiální stránky BonPrix můžete navštívit zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama