Kvě 12

Slevy v zásilkovém prodeji přes eshop zahradnictví Starkl

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Zásilkový prodej z katalogu zahradnictví Starkl Eshop

Již pět krát byla společnost Starkl zahradník zvolena čtenáři časopisu Receptář jako nejlepší Zahradnictví roku. Poprvé pro rok 2010, podruhé 2011, potřetí 2012, počtvrté 2013 a aktuálně pro rok 2014.

Stále více milovníků květin využívá služeb Starkl, ať už se jedná o nabídky sortimentu zásilkové služby či zahradního centra v Čáslavi, projekčních a realizačních prací týmu zahradních architektů či aranžerů interiérové zeleně a floristů. A nesmíme zapomenout na specialitu – vzrostlé stromy, které si můžete ve školkách prohlédnout a vybrat. Specialisté Starkl Vám pak dokáží tyto vzrostlé stromy bezpečně přepravit a vysadit na Vámi zvolené stanoviště.

Opravdu veliké oblibě se těší i pravidelné výstavy: Jarní výstava, Výstava růží, Podzimní výstava, Vánoční výstava. Výstavy a další speciální akce pak každoročně navštíví desetitisíce návštěvníků obdivujících záplavu kvetoucích rostlin v těch nejrozmanitějších aranžích. STARKL zahradník je tu pro Vás od roku 1912.

Zahradnictví eshop zásilkový prodej

Zakoupíte-li sortiment prostřednictvím našeho Eshop-u, získáte ke své objednávce 5% slevu.

Zahradní centrum se nachází v sídle společnosti Starkl v Čáslavi na Kalabousku při silnici č. 38. Zde naleznete moderní nákupní komplex s uceleným sortimentem pro zahradu. Zahradní centrum se skládá z kryté prodejní haly, rozsáhlého skleníku a venkovních prodejních ploch. Pokud nemáte jasnou představu o podobě zahrady nebo pěstování rostlin, je tu k dispozici skupina odborníků, kteří se zákazníkům individuálně věnují. Na všechny nabízené rostliny Starkl poskytuje záruku na ujmutí a růst. V zahradním centru platí výhodnější ceny při přímém nákupu. Samozřejmě se snažíme mít vždy většinu rostlin nabízených v katalogu zásilkové služby obsaženou i v nabídce prodejny Zahradního centra, ale toto společnost negarantuje a jestliže trváte na určitém produktu, balení, velikosti a ceně, objednávejte prosím rovnou prostřednictvím zásilkové služby.

Adresa:

Starkl zahradník spol. s.r.o.
Kalabousek 1661
286 01 Čáslav
Telefon: 00420 327 3149 81
E-mail: info@starkl.com

Pro oficiální eshop zahradnictví Starkl navštivte webové stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • castorama letak
  • zahradnictví eshop zásilkový prodej
  • biedronka leták aktuální
  • eschop starkl com
  • www starkl com objednávka
  • leták biedronka
  • renovátor lidl
  • zahradnictví starkl e-shop
  • starkl jarní výstava 2016
  • starkl shop

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama