Srp 25

Výprodej zahradního nábytku Mounfild z online katalogu

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Super levný zahradní nábytek ve výprodeji Mounfild

 

Nač trávit čas mezi čtyřmi stěnami, když se dá příjemně zabydlet na zahradě nebo terase? Trendem doby je zařídit si na jaře a v létě pod širým nebem obývací pokoj, který může být nápaditější než ten který máte v domě – vše záleží jen na Vaší fantazii a správném výběru zahradního nábytku. Teď  pro Vás připravil Mounfild velký výprodej zahradního nábytku který si můžete prolistovat online.

Zahradní nábytek výprodej Mounfild

Dobrý dřevěný zahradní nábytek díky přirozenému vzhledu materiálu pěkně ladí prakticky se všemi domy a zahradami. Záleží jen na zákazníkovy, zda si vybere zahradní nábytek z borovice nebo exotických dřevin jako je tropické dřevo meranti nebo teakový zahradní nábytek. Elegantní hliníkový zahradní nábytek vhodný na zahradu, terasu a do interiéru vás zase zaujme neobvyklým designem i praktickými područkami z teaku. Stejně jako nábytek z umělého ratanu jej lze díky nízké váze snadno přenášet z místa na místo.

borovicový zahradní nábytek mounfild

Zahradní nábytek z extrémně odolného teaku je ideální volbou pro ty, kdo hledají dokonalou symbiózu moderního designu, vysoké trvanlivosti a uživatelského komfortu. Dřevo teak má vysoký obsah kaučuku a teakového oleje, takže velmi dobře odolává povětrnostním vlivům, stejně jako úspěšně čelí střídání teplot, slunečnímu záření, dešti, sněhu, plísním i atakům škůdců. Nároky na údržbu zahradního teakového nábytku jsou přitom minimální: protože mu neublíží vlhkost, je teakový nábytek ideální i pro umístění v blízkosti bazénu či jiné vodní plochy. Tento nábytek může zůstat na zahradě i během zimy.

Legendární zahradní nábytek z borovice je navrhován světově proslulou rodinnou společností KWA, která je zároveň výrobcem atraktivních zahradních sestav Mounfild. Švédská borovice, která je podstatně odolnější než středoevropský druh, pochází z drsného prostředí lesů za severním polárním kruhem, takže velmi dobře odolává povětrnostním vlivům, které mohou mít na nábytek z jiných evropských dřevin negativní vliv. Zahradní nábytek ze švédské borovice KWA je synonymem moderního designu a propracované ergonomie. V naší nabídce naleznete zahradní nábytek ze severské borovice v moderním odstínu cappuccino.

Zahradní nábytek si za výprodejové ceny teď můžete objednat u Mounfild právě teď, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • mounfild za
  • zahradní nábytek výprodej mounfild
  • zahradní nábytek kwa

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama