Kvě 21

Smrštovací zahradní hadice X-Hose levně u TopShop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levná zahradní smršťovací hadice X-Hose od TopShop.cz

Hadice na vodu je nejrozšířenější zahradní technikou, díky které je práce na zahradě mnohem jednodušší. Zalévání, čištění, nebo umývání auta – to vše zvládnout je hračka, problém s hadicemi však bývá v tom, že jsou neohrabané, dlouhé, těžké a často se zamotávají. Obvykle byste s tím nic nenadělali. Teď je tu ale zcela nová smrštovací zahradní hadice X-hose, která má vše, co ostatní hadice postrádají! Objednat si ji můžete online z katalogu Top Shop.cz.

Zahradní hadice smrštovací

Automaticky se prodlouží až na trojnásobek své délky: Jestliže vás pokaždé rozčílí neohrabanost vaší staré hadice, vyzkoušejte X-hose! Odlišuje se od ostatních hadic tím, že po naplnění vodou se dokáže rozvinout až na trojnásobek své původní délky.

Nikdy se nezamotá: Patentovaná technologie inovativního designu řadí hadici X-hose k nejlepší zahradní technice. Zajistí, že se nikdy nezkroutí a nezamotá. Uvnitř je pevná gumenná hadice s latexovými stěnami. Zvenčí je nylonová vrstva s polyesterovým opletením.

Po vypuštění vody se opět smrští a snadno uskladní: Jakmile vypnete vodu, nepotrvá dlouho a hadice se opět automaticky smrští do původní délky. Díky tomu nezebere skoro žádné místo a smotání trvá sotva pár minut.

Lehčí než běžné hadice: Oproti ostatním hadicím je X-hose výjimečně lehká. 15-metrová hadice má pouhých cca 0,5 kg! Díky tomu odpadá námaha, kterou vyžaduje používání běžných těžkých a objemných hadic.

Pro více informací o smršťovací hadici XHose navštivte online katalog Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • průtoková ohřívací baterie delimano recenze

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama