Lis 28

Jedinečný X-Power mop teď levně u TopShop.cz

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levný ruční mop X Power od TopShop.cz

Poslední novinka v oblasti snadného čištění domácností! Jedinečný mop s obdélníkovým tvarem X Power, díky kterému lze snadno stírat podlahu okolo nábytku či jiných překážek. Promyšlený design kloubu s otočním o 360° a hlavicí s velmi nízkým profilem zajistí snadný přístup i na špatně dostupná místa. Skvěle s ním vyčistíte tvrdé dřevo, keramiku, sklo i další materiály! Teď si X Power mop můžete objednat levně u TopShop.cz.

X-Power Mop

Výhody mopu X-Power:

  • neváží ani  jedno kilo, je úzký a skladný
  • snadno vyčistí velké plochy i se spoustou nábytku
  • ocení jej každý, kdo raději vytírá než luxuje
  • užitečný pro lidi, kteří mají problémy s ohýbáním se, především starší osoby
  • čistí různé druhy povrchů nasucho i namokro
  • výborně se hodí na úklid chat, člunů a verand

Teleskopická násada mopu XPower, kterou lze ohýbat od 0° až do 260° pro snadnou manipulaci okolo nohou nábytku, pod postelí či pohovkou a na všech špatně přístupných místech, je dosahující a prodlužitelná od 78 – 134 cm. Nabízí skvělé řešení pro starší osoby i jedince trpící bolestmi zad.

Návleky z mikrovlákna (27 cm × 14 cm) mají speciální plástovou strukturu, která si skvěle poradí s nečistotami i zažranou špínou. Návleky jsou pratelné, očistit je lze i pomocí speciální škrabky, která je součástí balení. Návleky jsou účinné na suché i mokré čištění.

Jednoduché připevnění návleku na hlavici čističe zajistí rychlou obsluhu. Lze používat i jednorázové utěrky. 8 suchých zipů se pak postará, aby návlek držel na místě. Nakonec násadu zasunete do hlavice mopu, dokud neuslyšíte zacvaknutí.

Teď si mop X-Power můžete objednat za cenu 499 Kč v katalogu Top Shop online  zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama