Pro 26

Elektrický zametač Swivel Sweeper Max levně u Www.TopShop.cz

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Elektrický zametač z obchodu www topshop cz

Pokud si můžete usnadnit život, proč to neudělat právě teď? Swivel Sweeper® MAX je fantastický bezdrátový a ultralehký elektrický zametač nové generace na podlahy a koberce, který posune váš úklid na novou úroveň. S ním odstraníte všechny nečistoty podstatně rychleji a snadněji než při použití obyčejných vysavačů. Teď levně v katalogu TopShop.cz!

Topshop elektrický zametač

Elektrický zametač Swivel Sweeper – to jsou nejnovější čisticí technologie!

Kartáče mají rychlost 4 000 otáček za minutu, takže je čištění i ve špatně přístupných rozích rychlé a snadné. Díky bezdrátové technologii Swivel Sweeper® MAX zas můžete klouzat po celém bytě, aniž byste byli omezeni délkou šňůry a museli přepínat mezi zásuvkami. Také vám odpadne potřeba neustále dokupovat nové sáčky jako do vysavače, protože je Swivel bezsáčkový. Jakmile je plný, stačí ho jen vysypat.

Swivel Sweeper dosáhne všude!

Díky nízkému profilu si poradí i se špatně přístupnými místy, například pod nábytkem. Plochý tvar zametače umožňuje čistit pod stolem, pod gaučem a na dalších špatně přístupných místech, aniž by snížil výkon přístroje. Swivel Sweeper MAX disponuje zabudovanou magnetickou západkou, a tak se čistič snadno skladuje třeba i v prostoru mezi zdí a lednicí.

Za cenu 1099 Kč si právě teď můžete objednat elektrický zametač Swivel Sweepr objednat od TopShop, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • www elekricky zametač

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama