Čvc 30

Listujte u www.Tchibo.cz zboží tento týden

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Spodní prádlo, Sport, Tchibo Žádný komentář »

Zboží na tento týden levně u www.tchibo.cz

Objevte jedinečný svět Tchibo – rozmanitost a jakost se silnými značkami! Každý týden společnost Tchibo nabízí jedinečnou nabídku – tzv. Tchibo Nabídka týdne. Až do vyprodání zásob si můžete vybírat kvalitní značkové zboží, od trendy módy až po inovativní doplňky pro dům a zahradu. A to  vše za příznivou cenu!

Www.Tchibo.Cz Zboží tento týden

Společnost Tchibo je po více než 60 let, od svého založení v roce 1949 Maxem Herzem, lídrem na trhu s kávou a synonymem čerstvosti a jakosti. Z původně zásilkového obchodu s kávou se vyvinula mezinárodní společnost, která působí v mnoha obchodních odvětvích, nejen v tradičním obchodu s kávou.  V průběhu let společnost Tchibo systematicky rozšiřovala svůj sortiment a odbytové cesty a po celém světě zajišťovala rozmanitost a jakost díky svým silným značkám.

Nabídka týdne Tchibo – zboží na tento týden je dosažitelná pro zákazníky snadno a rychle. Tchibo dnes nabízí spotřební zboží v České republice několika způsoby: ve vlastním internetovém obchodě na stránkách www.tchibo.cz, prostřednictvím značkových prodejních míst ve vybraných prodejnách řetězců po celé ČR, a také ve více než třiceti vlastních obchodech Tchibo. Ochody Tchibo, umístěné ve velkých nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Mostě, Jihlavě, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové a Opavě jsou navíc spojeny s kavárnou a jsou atraktivním místem, kde si mohou zákazníci nakoupit vedle spotřebního zboží také široký sortiment kávy a kulinářských specialit. Prodejní síť Tchibo se průběžně rozšiřuje.

Zboží na tento týden si můžete prohlédnout online na stránkách www.Tchibo.cz zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • tchibo tento týden
  • tchibo tento týden slevy
  • tchibo tento týden- slevy

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama