Kvě 8

Wurm Ex na detoxikaci organismu levně u Prozdraví.cz

Prozdraví.cz, Zdraví Žádný komentář »

Úspěšná detoxikace organismu WurmEx od Prozdraví.cz

Wurm Ex je jediný volně dostupný a vysoce účinný doplněk stravy na bázi huminových kyselin proti externím agentům lidského organismu.  Potravinový doplněk stravy Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu. Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Wurm-Ex je vhodný pro ty, kteří chtějí začít s detoxikací organismu a zejména pro majitele domácích mazlíčků.

Wurm Ex

Přípravek Wurm-Ex pracuje na bázi huminových látek v součinnosti s mechanismem postupného uvolňování. Huminové látky se velmi významně podílejí na celkové detoxikaci organismu. Pro nežádoucí organismy v trávicím a vylučovacím traktu jsou toxické. Mají mimořádný dopad na zvyšování přirozené nespecifické obranyschopnosti díky efektivnímu odstraňování toxických látek z tlustého střeva.

Huminové látky mohou povrchově vázat nejen látky anorganického charakteru (např. těžké kovy), ale i organické sloučeniny biologického původu včetně zárodků, což je podstatou jejich antibakteriálního působení. Jsou ceněné pro svoji schopnost vázat volné radikály a těžké kovy (olovo, kadmium, rtuť) ve formě chelátů, které se z těla vyloučí. Svým působením ovlivňují životaschopnost nežádoucích organismů v těle savců. Mrtvé zbytky těl červů a helmintů se vylučují vylučovacím traktem a stolicí.

Teď si Wurm-Ex můžete za cenu od 408 Kč objednat od Prozdraví.cz, klikněte zde pro více informací »

Recenze a zkušenosti s produktem Wurm Ex naleznete v komentářích.

Výrazy z vyhledávačů:
  • wurm-ex recenze
  • www wurm-ex cz akce
  • wurmex zkušenosti
  • wurm ex akce
  • wurmex cena

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama