Srp 11

Posilovač Gymbit Wonder Core Smart levně u Top Shop

Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Posilovač na břicho Wonder Core v katalogu TopShop

Hledáte účinný, zábavný a rychlý způsob, jak posílit střed těla a vytvarovat horní, střední i spodní část břicha a šikmé břišní svaly? Přestaňte plýtvat svým časem i penězi za nezdravá a neúčinná řešení, se kterými se vám nepodaří zpevnit celé tělo, a pořiďte si posilovač, který je lepší pro vaše zdraví i štíhlý pas!
Seznamte se s Gymbit Wonder Core, chytrým fitness pomocníkem, který je speciálně určen k posílení svalů středu těla. Wonder Core spojuje 6 různých cviků a poskytuje kardiovaskulární/posilovací trénink, který posílí celé tělo a zlepší schopnost vašeho těla spalovat kalorie. Teď levně u Top Shop

Wonder Core

Posilněte břišní svalstvo snadněji s revolučním posilovačem, který se zaměří na všechny svaly středu těla s přesností laseru. Vyrýsujte si horní, střední, spodní část břišního svalstva i šikmé břišní svaly a dosáhněte výsledků, kterých byste nedocílili ani po stovce klasických sedů-lehů. Wonder Core nutí vaše svaly pracovat o 100 % více a pomůže vám vybudovat krásné břišní svaly zábavným a jednoduchým způsobem.

Jak Wonder Core funguje?

Tajemství přístroje Wonder Core Smart spočívá v jeho účinném odporu, který nutí svaly pracovat v obou směrech při každém opakování a zaručuje, že při každém cviku optimálně procvičíte své tělo. Přitom ušetříte čas i úsilí. Úspěch spočívá v propojených pružinách a možnosti precizního nastavení pomocí koleček po obou stranách, která umožňují nastavení odporu – až na úroveň velmi náročných 12-22 kg na každé straně. Tento odpor nutí tělo pracovat v obou směrech při každém opakování a svaly se zapojují v celém rozsahu pohybu.

Pro více informací a možnosti objednání přístroje Wonder Core navštivte obchod Top Shop zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama