Čvn 28

Ultrazvuková špachtle Wonder Sonic od TopShop

Kosmetika, Top Shop Žádný komentář »

Ultrazvuková špachtle Ultra Sonic od Top Shop

Už vás nebaví neustále vymačkávat černé tečky a utrácet za drahá ošetření v kosmetických salonech? TopShop vám představuje revoluční metodu hloubkového čištění pórů, která je 100% bezbolestná a 100% bez obsahu chemických přísad! Ultrazvuková špachtle Wonder Sonic na hloubkové čištění pórů využívá ultrazvukových vln a vody, které proniknou hluboko do pokožky, rozloží nečistoty uvnitř pórů, jemně je odstraní a zpevní vaši pleť. Výsledkem je hladká, hebká a zářivá pleť s menšími póry a viditelně mladším vzhledem. Teď levně od Top Shop.cz!

Ultrazvuková špachtle

Revoluční metoda hloubkového čištění pórů využívající jedinečnou technologii k tomu, aby odstranila i ty nejodolnější černé tečky, kterých jste se dříve nemohli zbavit.

Metoda ultrazvukového čištění:

  • je 100% bezbolestná
  • nezanechává žádné jizvičky
  • proniká hluboko do pórů
  • využívá pouze obyčejnou vodu bez jakýchkoli chemických přísad

Až doposud bylo čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dostupné pouze v kosmetických salonech, protože přístroje na ultrazvukové čištění jsou obvykle rozměrné a velmi drahé. V případě ultrazvukové špachtle Wonder Sonic se vědcům podařilo vytvořit miniaturní přístroj k domácímu použití, který je stejně výkonný a účinný.

Teď si tuto ultrazvukovou špachtli Wonder Sonic můžete objednat od TopShop, pro více informací klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • Ultrazvuková špachtle Wonder sonic

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama