Čvc 23

Tvarující džegíny které skryjí celulitidu i švy na kalhotkách od TopShop

Móda/Oblečení, Top Shop Žádný komentář »

Tvarující džegíny od TopShop ve výhodné sadě

Zeštíhlete o jednu konfekční velikost s pohodlnými legínami s push-up efektem, které vypadají jako úzké džíny! Funkční jako tvarující oblečení a zároveň pohodlné jako legíny s džínovým vzhledem. Už vás unavuje nosit nepohodlné džíny, které zvýrazňují tukové polštářky v oblasti pasu, nebo legíny, které odhalí všechny nedostatky a celulitidu? Se zeštíhlujícími džegínami budete za okamžik vypadat štíhlejší a pevnější. Navíc jsou pohodlné, moderní a vytvarují vaši postavu. Teď tvarující džegíny ve výhodné sadě ve slevě od TopShop.cz.

Tvarující džegíny

Vypadají jako džíny, ale nosí se příjemně jako legíny! Ať se snažíte jakkoli, obléct si těsné džíny může být někdy velmi náročné. Zeštíhlující džegíny jsou jednoduchou alternativou, jak se dostat do úzkých džín.

S tvarujícími džegínami získáte pohodlí legín a moderní vzhled značkových džín, které máme všechny rády. Jakmile si je oblečete, ihned pocítíte úžasné pohodlí a budete šťastná, protože nejsou jen mimořádně příjemné, ale také vypadají skvěle!

Skryjí celulitidu, tukové polštářky i obrysy kalhotek! Elastický a zároveň velmi pevný materiál skryje celulitidu, zpevní pokožku a schová přebytečný tuk v oblasti břicha, pasu, boků, stehen a nohou, takže bude vaše postava vypadat štíhle, zpevněně a bez celulitidy.

Navíc se nemusíte obávat viditelných švů – technologicky vyspělý materiál schová nevzhledné obrysy kalhotek.

Pro více informací o tvarujících džegínách navštivte stránky Top Shop, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • tvarující džegíny

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama