Kvě 9

Katalog plavek Triola pro rok 2015

Móda/Oblečení Žádný komentář »
podprsenka

Podprsenka
Cena od 449 Kč 649 Kč

více zde »

plavková podprsenka halens

Plavky
Cena 529 Kč 649 Kč

více zde »

plavky halens 2015

Dvoudílné plavky
Cena od 299 Kč 449 Kč

více zde »


Dámské plavky Triola z kolekce 2015

Představení značky Triola: společnost začínala jako malá pražská firma, a v době socialismu se z ní stal národní podnik s dvaceti výrobními závody, ve kterých se soustředila veškerá výroba v oboru. Na začátku 60. let přišla Triola jako první na tuzemském trhu s novinkou, bez níž si dnes spodní prádlo umíme jen těžko představit. Po prádle plátěném a hedvábném se svět českého spodního prádla díky Triole rozšířil o prádlo elastické, a jednou provždy se tak v kontextu prádla změnil význam slov „dobře padnoucí“ a „pohodlný“.

Triola plavky 2015 katalog

Právě volání zákaznic po střizích plavek stejných jako fazóny jejich oblíbených podprsenek vedlo Triolu k rozhodnutí začít šít i sortiment, který nebude poskytovat jen pohodlí schované pod vrstvami oblečení, ale i vystavené okolí a sluníčku na odiv. V roce 2005 tak z rukou švadlen pod značkou TRIOLA vyšla první kolekce plavek.

A že si své zákaznice Triola dlouhodobě hýčká, potvrzují i mnohé její tituly. V roce 2006 a 2007 získala ocenění Důvěryhodná značka a jako jediná v oboru se honosí značkou kvality CzechMade, kterou po letech 2006 a 2008 v roce 2010 obhájila „hattrickem“.

Dámské plavky Triola 2015 nabízí skvělou příležitost ke kombinování barev, střihů a velikostí. Právě možnost kombinování velikostí a střihů horního a spodního dílu je při výběru plavek tím nejdůležitějším aspektem, protože málokterá žena má konfekční postavu a u prádla a plavek hraje roli každý milimetr. Značka TRIOLA požadavky klientek dobře zná a ve své nabídce jim vychází vstříc.

Plavky Triola v kolekce pro rok 2015 si můžete objednat v oficiálním e-shopu na stránkách výrobce, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • triola 2015 katalog
  • triola plavky 2014 katalog
  • triola plavky 2015 katalog
  • plavky katalog 2015
  • triola plavky 2016

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama