Srp 30

Nový katalog TopShop Podzim 2013 vydán

Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Top Shop Žádný komentář »

Obálka katalogu TopShop Podzim 2013

Známý obchod TopShop je spolehlivý teleshopping který nabízí kvalitní a důmyslné pomocníky nejen pro vaši domácnost. V e-shopu Top Shop můžete nakupovat své oblíbené produkty jak je znáte z Vaší TV. TopShop podporuje zdravý životní styl: prodává proto fitness vybavení i pomůcky na hubnutí, které jistě znáte z TV shopu. Po cvičení můžete relaxovat s masážními přístroji TopShop. Bolavým zádům pomáhá Kosmodisk, který pravidelně vídáte v tv shoppingu. Všechny produkty si můžete prohlédnout i v kamenných prodejnách TopShop. Samozřejmě, při nespokojenosti s výrobky společnost zaručuje vrácení peněz.

Nyní TopShop, spolu se značkami Dormeo, Delimano, Kosmodisk, Walkmaxx, Shark a Wellneo vydává nový katalog Podzim 2013.

Katalog TopShop Podzim 2013

Na předních stranách katalogu Vám TopShop přináší rady a tipy na pokrmy vyrobené s lásko a doma. Společnost věří, že i pro Vás je důležitý zdravý životní styl a proto přichází s několika tipy, jak si s pomocí výrobků TopShop připravit zdravou domácí stravu. Vyzkoušejte například Delimano Tlakový hrnec za zvýhodněnou cenu a další skvělé pomocníky.

Dalším propagovaným výrobkem je Delimano Smoothie Maker – osvědčený pomocník pro období, kdy si se zahrádky sklidit čerstvé ovoce a zeleninu. Delimano Smoothie Maker osvěží Váš den a pomůže Vám připravit zdravé domácí koktejly a smoothies.

V nabídce samozřejmě naleznete i produkty které dokáží usnadnit nejen čas strávený v kuchyni, ale i čas strávený úklidem a domácími pracemi. Vyzkoušejte například novinku Ruční parní čistič z oblíbené řady H2O.

TopShop Vám přeje příjemné nakupování z pohodlí domova! Pro aktuální katalog TopShop Podzim 2013 klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • topshop cz prodejny

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama