Bře 16

Akumulátorový zametač na dobíjení Swivel Sweeper levně u Top Shop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levný akumulátorový zametač Swivel Sweeper Max od Top Shop

Od nepaměti je uklízení většinou lidí považováno za nezáživnou povinnost. Pokud tedy nemáte pro úklid zrovna slabost, kdo by se mu nechtěl vyhnout?

Top Shop akumulátorový zametač Swivel Sweeper MAX byl navržen tak, aby úklid s ním byl rychlý a přesto efektivní. Ušetří čas všem, které zrovna nebaví domácí práce a oni se tak mohou věnovat něčemu zábavnějšímu.

Top Shop akumulátorový zametač

Tento zametač si díky nízkému profilu poradí i se špatně přístupnými místy, například pod nábytkem. Plochý tvar zametače umožňuje čistit pod stolem, pod gaučem a na dalších špatně přístupných místech, aniž by snížil výkon přístroje. Swivel Sweeper MAX disponuje zabudovanou magnetickou západkou, a tak se čistič snadno skladuje třeba i v prostoru mezi zdí a lednicí.

Kartáče mají rychlost až 4000 otáček za minutu, takže je čištění i ve špatně přístupných rozích rychlé a snadné. Díky bezdrátové technologii Swivel Sweeper MAX zas můžete klouzat po celém bytě, aniž byste byli omezeni délkou šňůry a museli přepínat mezi zásuvkami. Také vám odpadne potřeba neustále dokupovat nové sáčky jako do vysavače, protože je Swivel bezsáčkový. Jakmile je plný, stačí ho jen vysypat.

Teď si můžete akumulátorový zametač Swivel Sweeper Max objednat levně u Top Shop, více informací zde »

 

Výrazy z vyhledávačů:
  • top shop akumulátorový zametač
  • akumulátorovy zametač
  • akumulatorove zametace

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama