Říj 5

Tlakové hrnce z oficiálního eshop-u Tescoma

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Levné a kvalitní tlakové hrnce Tescoma

Jestli máte ještě pořád tlakové hrnce spojené s neohrabaným používáním, permanentním nebezpečím výbuchu a složitým mechanismům, tak svůj názor rychle poopravte. Moderní tlakové hrnce Tescoma můžete ovládat i jednou rukou, o bezpečí se stará hned několik pojistek a vaří se s nimi stejně snadno, jako s klasickým nádobím.

Tlakový hrnec Tescoma

Tlakové hrnce Magnum a Comfort

Jednoduše se v nich vaří, jednoduše se ovládají a jednoduše se myjí. Tlakové hrnce Tescoma Magnum i Comfort vám za dobrou cenu nabídnou výhody sendvičového dna, pevné rukojeti a možnost použití na všech typech sporáků.

Tlakové hrnce Presto a Bio Exclusive+

Střední třídy mezi tlakovými hrnci Tescoma. Těšte se na prvotřídní nerezovou ocel, 4 bezpečnostní pojistky, masivní rukojeti, třívrstvé sendvičové dno a možnost vaření při vysokém i nízkém tlaku. Připravíte v nich jak silný vývar, tak zeleninu k rybě plnou vitaminů.

Tlakové hrnce Green Control, Prominent a President

Vlajkové lodi tlakových hrnců Tescoma. Green Control vede v šetrnosti k energiím i potravinám, Prominent zase patří mezi šampiony v kvalitě materiálů i zpracování a President je zkrátka nejvyšší představitel této kategorie. U všech máte jistotu spolehlivých bezpečnostních pojistek a bezchybné přípravy jídel.

Pro celý katalog tlakových hrnců Tescoma navštivte oficiální eshop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • manfild liberec

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama