Kvě 17

Nové kolekce plavek české společnosti Timo pro rok 2015

Móda/Oblečení Žádný komentář »
podprsenka

Podprsenka
Cena od 449 Kč 649 Kč

více zde »

plavková podprsenka halens

Plavky
Cena 529 Kč 649 Kč

více zde »

plavky halens 2015

Dvoudílné plavky
Cena od 299 Kč 449 Kč

více zde »


Nové kolekce dámských plavek 2015 od Timo.cz

Rodinná společnost Timo s.r.o. se roku 1992 vydala svou vlastní cestou: díky paní Kalivodové, zakladatelce Tima, se jedná výhradně o českou rodinnou firmu, která již několik let sklízí úspěchy na českém trhu. Firma již od počátku má své vedení společnosti v Praze, ale do určitého roku byla v téže budově i modelárna a výrobní oddělení. Tudíž jste mohli vidět v jednom patře počítače a obchodní zástupce a v dalším jste si mohli prohlížet vzorky materiálů včetně rozpracovaných modelů.

Společnost Timo vyrábí nejen podprsenky a kalhotky, ale také prádlo pro ženy po ablaci prsu, dámská a pánská pyžama a plavky. Pod značkou Timo je třikrát do roka prezentována nová kolekce spodního prádla a každý rok je vytvořena nová kolekce plavek, která zohledňuje veškeré módní barvy a konstrukční prvky aktuálně pro danou sezónu. Dnes mohou zákazníci navštívit 24 firemních prodejen v České republice, které nabízí rozsáhlý zákaznický servis. Dále mohou naše zboží zakoupit v cca. 250 spolupracujících prodejnách v České Republice a 37 spolupracujících prodejnách na Slovensku a v síti hypermarketů Globus. Zákaznice ocení široký velikostní sortiment až do velikostí G, H, I, J, K. Prodavačky jsou proškolené tak, aby byly schopné kvalifikovaně odpovědět na všechny dotazy zákazníků.

Timo plavky 2015

Široký sortiment plavek Timo uspokojí každého, nehledě na pohlaví, věk či konfekční velikost. K dispozici je vždy kolekce trendy plavek pro aktuální rok a zároveň výprodej modelů z předešlých let za atraktivní ceny. Pánské plavky i dámské plavky levně seženete právě u nás a na dovolené v zahraničí či na koupališti ve Vašem městě pak nepochybně zazáříte!

Kromě aktuálních kolekcí je také k dispozici kategorie Výprodej, kde můžete vybírat levné kalhotky, podprsenky a další zboží, které je však k dispozici pouze v určitých velikostech či barvách. Zvláště oblíbená je sekce eshop-u „Plavky výprodej“ a „Podprsenky výprodej“.

Celou kolekce plavek Timo 2015 si můžete listovat online na stránkách výrobce zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • timo plavky 2015 katalog

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama