Dub 8

Aktuální leták Teta drogerie na tento týden

Dárky/Šperky, Kosmetika, Parfémy, Zdraví Žádný komentář »

Aktuální leták Teta na tento týden v online formě

Drogerie Teta, to je široký výběr drogerie, kosmetiky a parfémů: Maminky ocení i velký výběr dětského jídla a doplňků, a ve vybraných prodejnách dokonce nový dětský koutek. V nabídce najdete i tradiční české výrobky.

Není výjimkou, že se v drogerii Teta setkáte s nabídkou technického sortimentu barev a laků . 1500 položek zlevněných každé dva týdny najdete v akčním Teta letáku na tento týden.

Prémiové kupony se slevou 40 až 50 % na oblíbené značky každý měsíc pro členy klubu s aktivovanými kupony. Členové Teta klubu navíc získávají extra klubové slevy v každém Teta letáku a Teta magazínu
Rodinný a profesionální personál.

Teta leták na tento týden

Lidé pracující na prodejnách Teta jsou odborníci na drogistický sortiment, kteří kromě osobního přístupu umí i poradit: přívětiví a milí – rodinný přístup je to, čemu Teta věří

Teta otevřela pro Vás již 400 prodejen s novým logem po celé České republice. Na prodejnách s novým logem navíc si můžou členové klubu nákup zpříjemnit kávou k nákupu zdarma.

Maminky můžou dát dobrotu z regálu své ratolesti  už před placením a u regálů s dětským zbožím najdou i ubrousky k dispozici zdarma.

Líčení si můžete vyzkoušet v koutku s velkým zrcadlem a přepínáním světla pro denní a noční líčení.

Pro aktuální Teta leták na tento týden navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • teta drogerie leták na příští týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama