Dub 7

Aktuální nabídka Tesko na tento týden

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Hračky, Knihy, Kosmetika, Móda/Oblečení, Parfémy, Spodní prádlo Žádný komentář »

Leták Tesko na tento týden

Společnost Tesko je jeden z největších maloobchodníků v ČR a zákazníkům poskytuje širokou škálu zboží a služeb prostřednictvím široké sítě obchodů nejrůznějších formátů a první on-line obchod s potravinami a dalším zbožím.

Tesko má v Česku více než dvě stovky obchodů, které zahrnují hypermarkety i menší lokální formáty prodejen. Společnost dlouhodobě zaměstnává téměř 14 tisíc lidí a patří tak mezi nejvýznamnější privátní zaměstnavatele.

Tesko na tento týden

Tesko v České republice provozuje i 17 čerpacích stanic a 7 obchodních center a také franšízovou síť Žabka, která čítá přes jedno sto obchodů.

Tesko nákup online

Tesko jako první umožnilo českým zákazníkům nákupy potravin on-line (od roku 2012). Služba v současné době funguje v celkem sedmi krajích ČR a je dostupná téměr čtyřem milionům Čechů. Za Potraviny on-line si Tesko také vysloužilo ocenění Inovace v obchodě v rámci ankety MasterCard Obchodník roku 2012. V roce 2013 a 2014 bylo Tesko taktéž oceněno jako Obchodník bez bariér, a to na základě průzkumu mezi zákazníky s handicapem, který organizovalo Konto Bariéry.

Pro aktuální leták na tento týden navštivte oficiální stránky Tesko zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • tesko na tento týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama