Kvě 29

Každou středu nová nabídka týdne v e-shop-u Tchibo

Móda/Oblečení, Spodní prádlo, Tchibo Žádný komentář »

Každou středu nová nabídka týdne v e shopu Tchibo

Tchibo shop, to je rozma­nitost a jakost se silnými značkami: po více než 60 let, od svého založení v roce 1949 Maxem Herzem, je Tchibo na trhu s kávou synonymem čerstvosti a jakosti. Z původně zásilkového obchodu s kávou se vyvinula mezinárodní společnost, která působí v mnoha obchodních odvětvích, nejen v tradičním obchodu s kávou. V průběhu let společnost Tchibo systematicky rozšiřovala svůj sortiment a odbytové cesty a po celém světě zajišťovala rozmanitost a jakost díky silným značkám.

Tchibo shop

Poznejte světy Tchibo: každou středu nabízí Tchibo na své domovské stránce nový sortiment. Nejnovější nabídku týdne najdete online a je vždy označená v navigaci „Příští týden“. Výrobky z této nabídky týdne jsou dostupné vždy ve středu a tedy necelý týden před tím, než se objeví v nabídce kamenných prodejen Tchibo. Za týden se tato nabídka přesune vždy o jednu pozici doprava. Každý týden platí nabídka pouze do vyčerpání zásob takže neotálejte.

Káva Tchibo: na stránkách Tchibo.cz samozřejmě nesmí chybět káva. Jednoduše klikněte na odkaz „Káva“. Online je Vám k dispozici káva Tchibo Exclusive. Abyste se o kávě dozvěděli zase něco nového a užili si přitom malý on-line výlet do světa kávy, nabízí Vám Tchibo podrobné informace o původu a aroma své kávy.

Navštivte oficiální shop Tchibo online, klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama