Srp 14

Tip na produkt: kapsle Tchibo Cafissimo s lahodnou kávou

Tchibo Žádný komentář »

Originální kapsle Tchibo cafissimo

Značka Tchibo vznikla složením jména spoluzakladatele společnosti Carla Tchilinga a německého výrazu pro kávové zrnko (die Bohne). Spojením těchto dvou slov vznikla značka, která se stala synonymem pro lákavou vůni a plnou, výraznou chuť – značka Tchibo. Značka Tchibo přináší konzumentùm vysoce kvalitní kávu přizpůsobenou potřebám a preferencím zákazníka. Tchibo kávu nenakupuje od externích dodavatelù, ale pěstuje ji na vlastních plantážích ve vybraných lokalitách. Má tak jedinečnou možnost kontrolovat kvalitu kávy od výběru použitých odrůd až po závěrečné fáze zpracování, které zásadně ovlivňují chuť a aroma kávy.

S kávovary Cafissimo Tchibo si stisknutím tlačítka můžete dopřát prvotřídní požitek z kávy. V hermeticky uzavřených kapslích Cafissimo Vám totiž dáváme kávu, která od této chvíle pochází výhradně z trvale udržitelné zemědělské produkce. To znamená, že se spolu s partnerskými organizacemi angažujeme v podpoře ekologicky a sociálně únosných metod pěstování, ochraně klimatu a zachování neporušeného životního prostředí.

Tchibo kapsle

Kapsle se jednoduše vloží do kávovaru Cafissimo Tchibo – stačí stisknout tlačítko a káva je hotová. Při používání kapslí zaručeně uchovávajících plné aroma si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality v každém šálku. Ve vakuově uzavřených kapslích určených do kávovaru Cafissimo je aroma bezpečně uchováno a rozvine se teprve v průběhu spařování.

  • na výběr různé balení, např. 10 kapslí à 7,0 g
  • rychlá a čistá příprava
  • čerstvé aroma díky vakuovému balení
  • porce pro přípravu jednoho šálku kávy
  • vhodná k okamžitému použití

Pro více informací a celou nabídku kapslí Tchibo navštivte oficiální stránky zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama