Čvc 30

Nabídka na příští týden na stránkách Tchibo.cz

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Spodní prádlo, Tchibo Žádný komentář »

Nabídka na příští týden Tchibo.cz

Po více než 60 let, od svého založení v roce 1949 Maxem Herzem, je Tchibo na trhu s kávou synonymem čerstvosti a jakosti. Z původně zásilkového obchodu s kávou se vyvinula mezinárodní zásilková a prodejní společnost, která působí v mnoha obchodních odvětvích, nejen v tradičním obchodu s kávou. V průběhu let společnost Tchibo systematicky rozšiřovala svůj sortiment a odbytové cesty a přinášela rozmanitost, kvalitu a inovace.

Tchibo.cz nabídka příštího týdne

Způsob prodeje Tchibo

Nabídka se řídí poptávkou. A tato nabídka, tedy prodávané výrobky a posky­tované služby, by měla být pro zákazníky dosažitelná snadno a rychle. Právě tak, jako je tomu v případě firmy Tchibo.

V České republice dnes Tchibo nabízí spotřební zboží několika způsoby: ve vlastním internetovém obchodě na stránkách Tchibo.cz, prostřednictvím značkových prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců po celé ČR, a také ve více než třiceti vlastních obchodech Tchibo. Ochody Tchibo, umístěné především ve velkých nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Mostě, Jihlavě, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Opavě, Ústí nad Labem a Karlových Varech jsou navíc spojeny s kávovým barem s posezením a jsou atraktivním místem, kde si mohou zákazníci nakoupit vedle spotřebního zboží také široký sortiment kávy a specialit. Prodejní síť se průběžně rozšiřuje.

Pro nabídku příštího týdne navštivte oficiální stránky Tchibo.cz zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama