Lis 9

Aktuální leták levné módy Takko Fashion

Móda/Oblečení, Spodní prádlo Žádný komentář »
levné dámské spodní prádlo halens

Podprsenka
Cena od 299 Kč

více zde »

zelené legíny

Legíny
Cena od 329 Kč 599 Kč

více zde »

tyrkysové dámské šaty

Dámské šaty
Cena 899 Kč

více zde »


Aktuální nabídka levné módy Takko

Atraktivní kolekce, módní outfity a příjemné prostředí ve filiálkách Takko Fashion, to je velmi dobrý poměr ceny a výkonu. Jako jeden z předních prodejců hodnotného módního zboží „Value Fashion Retail“ nabízí svým zákazníkům více než jen módu a styl. Více než 30 let se Takko řadí k nejúspěšnějším prodejcům módy v Evropě.

S více než 1800 pobočkami má Takko Fashion své zastoupení v 17 zemích Evropy. Vyhovět požadavkům a přáním zákazníků se denně snaží více než 17000 zaměstnanců v prodeji, logistice i na centrále. Ať už v oblasti designu, marketingu, prodeje nebo logistiky, společně se zaměstnanci Takko Fashion staví čelem k novým výzvám.

Takko aktuální leták

Pokud si čas od času rádi dopřejete nový kousek oblečení, ať už mluvíme o extravagantní, elegantní nebo ležérně sportovní módě, nemusíte sahat hluboko do kapsy. Takko Fashion nabízí oblečení pro celou rodinu za skvělé ceny.
V letáku najdete vždy něco nového: od jedinečných kousků oblečení až po perfektně sladěné modely. To se daří díky neustálým dodávkám nového zboží do prodejen a pravidelným obměnám jednotlivých módních kolekcí.

Sortiment není zaměřen pouze na dámský a pánský, ale i na teenagery i nejmenší. Jednotlivé kolekce jsou doplněny bohatou nabídkou doplňků a spodního prádla. Kolekce se skládají výhradně z vlastních značek, které zaručují vysoký stupeň módnosti a jsou zároveň velmi nositelné.

Pro Takko aktuální leták navštivte oficiální stránky obchodu zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • Kožešinové parkry

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama