Led 20

Stoklasa textilní galanterie s.r.o., představení společnosti

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Nábytek Žádný komentář »

Obchod Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Začalo to zlatým knoflíkem. Knoflíkem, který byl před rokem 1990 v bývalém Československu naprosto nedostatkovým zbožím. „Manželka si chtěla pořídit model podle časopisu BURDA, ale zlaté knoflíky u nás prostě nebyly k sehnání. Museli jsme se pro ně vypravit do Polska. Tam jsme našli nejen knoflíky, ale také nitě, vycpávky a další zboží, které na našem trhu v té době chybělo. Zrodil se nápad a z něj firma,“ s úsměvem vzpomíná na období naprostých začátků majitel společnosti Stoklasa, Ing. Leo Stoklasa. Spolu se ženou založili vlastní velkosklad, galanterní zboží nakupovali v Československu a Polsku.

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Dnes Stoklasa textilní galanterie: má 11 prodejen aktuálně v České republice (v Olomouci, Opavě, Brně, Ostravě, Praze a Zlíně).

Dále v číslech:

99 %
Podle hodnocení oblíbeného srovnávače Heuréka přesně tolik zákazníků doporučuje e-shop (přes 9300 recenzí), který se mj. jiné pyšní certifikátem Ověřeno zákazníky.

250
Ve firmě v současnosti pracuje dvě stě padesát zaměstnanců. Od loňského roku mohou zaměstnanci firmy využívat bonusového programu, který představuje využití akčních nabídek, slev a dalších výhod. Mají levnější permanentky a vstupy do sportovišť, nižší ceny kosmetiky, výhodnější ceny do restaurací, butiků, slevu do e-shopu s elektronikou a další.

1990
Rok založení, loni firma tedy oslavila čtvrtstoletí své existence. V roce 2015 byla firma oceněna v rámci soutěže Českých 100 Nejlepších.

20 000
Aktuálně je k dispozici více než dvacet tisíc položek skladem.

117 000
To je počet vyřízených objednávek za rok 2015.

V obchodě Stoklasa textilní galanterie najdete produkty v oblasti:

  • textilní galanterie
  • kreativní potřeby
  • korálky
  • dekorace
  • bižuterie
  • módní doplňky
  • tašky a kabelky

Pro navštívení oficiálních stránek Stoklasa textilní galanterie s.r.o. klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • textilní galanterie velkosklad stoklasa

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama