Srp 18

Stínítko proti slunci do auta Clear View levně u TopShop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Stínítko do auta Clearview od Top Shop

Stínítko do auta Clear View je užitečný pomocník, který rozptyluje světlo a zaručí vám dobrý výhled na vozovku. Okamžitě zajistí jasnější pohled přes přední sklo auta v nepříznivých podmínkách, kdy vám slunce svítí přímo do očí, prší, je mlha nebo padá sníh. Clonu jednoduše připevněte na stínítko a budete mít mnohem lepší výhled na vozovku a okolí.

Stínítko do auta Clear View

Stínítko Clear View je vyrobeno z lehkého akrylátu s vysokým rozlišením, přes který je dobře vidět a má perfektní jemné zbarvení, jež rozptyluje světlo a prudké sluneční paprsky, a zaručuje tak dobrý výhled na vozovku. Dokonce i při ranním slunci, které často znemožňuje jasné vidění a nutí vás mhouřit oči, takže se ještě zmenšuje vaše zorné pole, vám stínítko Clear View vždy zajistí jasné a pohodlné vidění.

Noční stínítko Clear View snižuje jas světel protijedoucích vozidel. Také zaručuje ostřejší a jasnější vidění při jízdě v dešti, mlze nebo sněhu, takže se na cestách budete vždy cítit bezpečně. Se stínítkem Clear View bude oslepující světlo minulostí!

Teď si denní a noční stínítko do auta Clear View můžete objednat z obchodu Top Shop, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • stínítko proti slunci do auta
  • stínítko do auta clear view

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama