Zář 23

Představení nákupního klubu Stilago

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Nákupní klub Stilago teď v nabídce Podzim Zima 2013

Světová móda se slevami až -80%? Stilago je exkluzivní módní nákupní klub který svým členům přináší jak dobře známé a ověřené, tak i netradiční a originální značky s vysokými slevami v limitovaných edicích. Tyto jedinečné nabídky pak doplňuje sekce zvaná Brand Shop, která nabízí široké spektrum módního oblečení bez časového omezení.

Stilago

Proč nakupovat u Stilago?

Stilago pro styl – společnost nabízí svým členům přináší světově nejprestižnější značky
Stilago pro chytré – slevy až -70% v několikadenních kampaních
Stilago pro exkluzivitu – časově omezené kolekce jsou pouze pro členy klubu, nedostane se k ním jen tak každý. Využijte proto časově omezenou nabídku volné registrace!
Stilago pro různorodost – společnost neustále aktualizuje kolekce novými kousky s cílem pestré nabídky zboží, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky
Stilago pro důvěryhodnost – členové klubu si mohou užít nákup na vysoké bezpečnostní úrovni a platit až ve chvíli, kdy obdrží své zboží

Jak Stilago funguje?

Zaregistrujte se a staňte se členem právě teď! U Stilago neexistují žádné vstupní poplatky ani povinné nákupy. Pozvěte své přátele a získejte speciální slevy. Můžete se také těšit na nakupování bez časového omezení v sekci “Brand shop”.
Zboží obdržíte do 3-4 týdnů a zaplatíte při převzetí. Můžete zaplatit i platební kartou.
Pokud nebudete spokojeni, můžete cokoliv z objednávky snadno vrátit a Stilago Vám pošle zpět Vaše peníze. Zákaznický servis je připraven Vám kdykoliv pomoci!

Pro navštívení nákupního klubu Stilago klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • stilago výprodej
  • stilago katalog 2016
  • www stilago cz
  • style by stilago katalog
  • stilago

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama