Bře 14

Nový Starkl katalog Jaro 2017 vydán!

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Starkl je zahradní centrum a zásilkový obchod s širokým výběrem rostlin. Samozřejmostí je profesionální servis pro Vaše zahrady a bytovou zeleň. Navíc Starkl nabízí plánování, úpravy a realizace zahrad. Listujte katalog Starkl na sezonu Jaro 2017 ve formátu PDF online právě teď.

Starkl katalog Jaro 2017

V katalogu Starkl Jaro 2017 najdete bohatou paletu všeho, co si jen můžete přát a to včetně užitečných rad a tipů. Vyberte si a objednejte – všechno ostatní vyřídíme Starkl za Vás. Každá zásilka bude řádně zabalena a odeslána na Vámi uvedenou adresu. To je nejjednodušší a pro Vás nejpohodlnější.

Josef Starkl píše:

Příroda je momentálně v období klidu, které můžete využít k načerpání nové energie, abyste se ve správný čas mohli se vším elánem věnovat opět zahradě!

Mou největší motivací je objevovat a připravit pro Vás ty nejzajímavější novinky. Naše letničky Vás překvapí neuvěřitelnou paletou barev a schopností bohatě kvést. Díky lásce a vášni zahradníků Vám nabízíme to nejlepší, co si lze v sortimentu letniček představit. Přesvědčte se sami!

Ovšem co by byla zahrada bez vlastního šťavnatého ovoce? Ať už máte velkou nebo malou zahradu, či jen balkon nebo terasu, pro každého se v našich vlastních ovocných školkách něco najde. Vyzkoušejte nové chuťové variace jako například ‚Jahodové mojito‘ což je kombinace jahod a rostliny ’Indian Mint‘. Slyšeli jste někdy o rostlině ‚Moringa‘, pocházející z Indie? Tato rostlina je skutečný zázrak, ostatně říká se jí ’Zázračný strom‘ a v Indii je už více než 5000 let známá jako ‚Strom života‘. Připisují se jí totiž neuvěřitelné léčivé schopnosti.

Pokud chcete zahradu po zimě oživit barvami, nenechte si ujít naši bohatou nabídku cibulovin, trvalek a kvetoucích keřů. Nechte záhony rozkvést a rozzářit barvami.

Užijte si s radostí listování naším novým jarním katalogem
a já doufám, že v něm naleznete to pravé pro

Vaši zahradu snů.
Váš Josef Starkl

Výrazy z vyhledávačů:
  • starkl katalog jaro 2017

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama