Kvě 6

Slenlux Jeggings – džíny, legíny a tvarující prádlo v jednom kusu oblečení

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Módní novinka Slenlux Jeggings

Se Slenlux Jeggings získáte džíny, legíny a tvarující prádlo v jednom kusu oblečení! Sehnat kalhoty, které skvěle vypadají a příjemně se nosí, je téměř nemožný úkol. Ale Slenlux Jeggings v sobě kombinují džíny, legíny a dokonce i tvarující prádlo! Nejenže v nich budete vypadat elegantně, ale také jsou výjimečně pohodlné a okamžitě vytvarují vaši postavu!

Slenlux Jeggings

Tyto jegíny – jeggings – jsou přesně tím kouskem oděvu, který vám pomůže vyhladit přebytečný tuk a vytvarovat vám sexy postavu, jakmile si je obléknete. Jsou vyrobeny z jedinečného materiálu euro-slim, který vám pomůže snadno skrýt tukový polštář na břiše, což ani běžné džíny, nebo dokonce legíny, nedokáží. Materiál Jegín Slenlux také zvedne váš zadeček, zpevní vaše nohy, vnitřní a vnější stranu stehen a skryje celulitidu. Kromě zploštění bříška vám Jegíny Slenlux také viditelně zeštíhlí váš pas díky mimořádně širokému podpůrnému pasu jegín!

Už žádné nepohodlné džíny

Džíny mohou vypadat skvěle, ale skutečně nejsou pohodlné pro dlouhé nošení, protože mají zipy a knoflíky, které tlačí hlavně při sezení. Ale Slenlux Jeggings nemají žádné zipy ani knoflíky, takže můžete zapomenout na bolestivé otlačeniny v oblasti pasu. V Jegínách Slenlux můžete strávit pohodlně celý den doma a potom v nich být elegantní venku, aniž byste se musela převlékat do džín. Díky Jegínám Slenlux získáte větší sebevědomí, protože zcela vyhladí roztřesené faldy – počínaje bříškem, dolů po celé délce vašich nohou. Slenlux Jeggings vám poskytnou kompletní proměnu vaší postavy a image, a to jen díky jednomu kousku oděvu. Na rozdíl od tuhých džín a tlustých legín jsou Jegíny Slenlux vyrobeny z prodyšného materiálu. Vzdušný materiál Jegín Slenlux je navíc měkký téměř jako hedvábí.

Padnou každému

Ať je vaše konfekční velikost malá nebo větší, Jegíny Slenlux vám pomohou ke skvělým křivkám!

Jegíny jsou k dispozici v těchto velikostech: S/M, L/XL a XXL/XXXL.

Dostupné barvy: modrá, černá a šedá – můžete je nosit s čímkoliv, na jakoukoliv příležitost, včetně pracovních schůzek nebo posezení s přáteli.
Okamžitě vytvarují vaši postavu a zpevní vaše křivky. Jegíny Slenlux neztrácejí svůj tvar, takže je můžete nosit dlouhou dobu!

Víc informací o Slenlux Jeggins na oficiálních stránkách zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama