Kvě 18

Výprodej sekaček na trávu v katalogu Mountfield

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Sekačka na trávu ve výprodeji Mountfield

Mountfield nabízí jen takové modely sekaček na trávu, které si sám odzkoušel a za kterými si stojí. Každá sekačka Mountfield prošla sérií extrémně náročných testů, takže ať už si vyberete jakoukoli, bude vám dobře sloužit. A to bez odmlouvání.

V nabídce Mountfield najdete sekačky benzínové i elektrické různých typů a velikostí. Vhodný stroj tu tak pořídí majitelé malých zahrádek i rozlehlých plantáží. Najdete zde sekačky rotační, bubnové, strunové i vřetenové a nechybí ani výkonné mulčovače.

Sekačky na trávu výprodej

Zahradní sekačky na trávu z nabídky Mountfield jsou navrženy pro maximální uživatelský komfort a dosahují výborných výsledků i v náročných podmínkách. Mountfield nabízí motorové sekačky bez pojezdu, motorové sekačky s pojezdem, včetně strojů určených pro komerční využití, přičemž ucelená řada obsahuje i elektrické sekačky, ať už s pojezdem, či bez něj. Vybrané rotační sekačky jsou navíc vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako jsou například více-rychlostní převodovky, centrální nastavení výšky sečení, variátory pojezdu atd. Standardní výbavou vybraných modelů je mulčovací záslepka, kola uložená na kuličkových ložiskách, dělené sběrné koše (textil a plast) s antiprachovou úpravou aj.

Pro aktuální nabídky a výprodej sekaček na trávu navštivte katalog Mountfield zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama