Čvc 16

Značkové dámské sandály Rieker v nabídce Svetbot.cz

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Červená obuv - sandály Rieker od Svetbot.cz

Z historie společnosti Rieker:

Společnost Rieker byla založena v Německu již v roce 1874. Původně vyráběla obuv pro tamější obyvatele původem z jižní Itálie. Brzy se ze společnosti stalo synonymum pro kvalitní obuv. Začátkem let 1970 se sídlo přesunulo do Švýcarska a produkce byla přesunuta pryč z Evropy. V dnešní době zaměstnává Rieker přibližně 20000 lidí.

Značková obuv Rieker je jedinečnou. Hlavní znaky této značky jsou pohodlí, moderní vzhled a toto vše prodává značku Rieker.

Rieker obuv dámské sandály

Výběr z nabídky obuvi Rieker u Svetbot.cz:

Dámské nazouvací sandály na klínku

  • Podešev – Podešev sandálů je s jemnějším vzorkem. V přední části má tloušťku cca 1 cm a v směrem k patě se postupně zvedá ve formě klínku až na cca 5,5 cm. Podešev je ze strany hnědá s drobným vzorkem
  • Svršek – Svršek sandálů je vyroben z pravé hladké kůže. Ta je zvrásněna. Pásky vedou od předu, kde se překřižují, až k patě, kde se nad patou spojují v jeden. V části pásku nad patou je část nahrazena gumou, aby se sandály jen nazuly a nemusely se pracně zapínat. Barva sandálů je výrobcem označena jako červená – nevýrazná oranžová, nebo spíše červeno-oranžovou, která není tak sytá.
  • Podšívka a stélka – Podšívka je vyrobena ze syntetického materiálu – imitace kůže. Stélka, která je šíře G, je potažena kůží.
  • původní cena 1799 Kč, cena 1440 Kč, sleva -20%
  • katalogové číslo V1173-33
  • více informací o těchto dámských sandálech Rieker v nabídce Svetbot.cz zde »

Pro celý katalog obuvi Rieker navštivte katalog Svetbot.cz zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama