Kvě 15

Nový katalog oblečení Reserved pro rok 2016 on-line

Móda/Oblečení Žádný komentář »
levné dámské spodní prádlo halens

Podprsenka
Cena od 299 Kč

více zde »

zelené legíny

Legíny
Cena od 329 Kč 599 Kč

více zde »

tyrkysové dámské šaty

Dámské šaty
Cena 899 Kč

více zde »


Nový katalog oblečení pro rok 2016 reserved.

Reserved je módní značka oblečení a doplňků která svým zákazníkům nabízí nejnovější trendy – jak pro ženy, muže tak i děti s více než 500 otevřenými prodejnami v 11 evropských zemích. Kolekce RESERVED nabízí kolekce inspirované globálními trendy – jednoduché a klasické formy, módní styly tak i netradiční dizajn pro odvážlivce. Reserved je tzv. „fast fashion“ značka, nejnovější modely jsou do nabídky uváděny v 3 týdenních intervalech.

Reserved katalog oblečení

V katalogu oblečení Reserved nalezneme 3 kolekce dámské a pánské módy:

Modern Line

Moderní elegance která je založena na kombinace jednoduchých forem a žhavých novinek ze světa módy. Zákazník preferující tuto módní kolekce je převážně ten, který si cenní moderní eleganci na každý den a volí si svůj outfit důmyslně a bez zbytečných výstředností. Není to jen módní styl ale i styl života.

Street Fashion

Kolekce adresována všem mladým lidem která kopíruje světové trendy. Kombinuje tzv. urban lifestyle – městský styl s módními novinkami. Tady můžete nalézt módní kousky pret-á-porter – kombinaci jednoduchých forem s módními prvky.

YFL – Young Fashion Lab

Tato módní kolekce je cílena na mladé a aktivní zákazníky který si užívají života. Není fokusována na určitý trend, ale hraje si s více módními trendy. YFL je lehká kombinace základních forem s kousky, které jsou aktuálně „in“.

Reserved Kids

Reserved Kids je kolekce zacílena na děti of věku 0 do 14 let (62-164 cm). Oděvy z této kolekce se vyznačují přírodními materiály které jsou zpracovány s velkou péčí. Kolekce je charakteristická lehkým přívětivým dizajnem a barvami. Jednotlivé kousky můžou být různě kombinovány tak aby je děti rádi a pohodlně nosili. Kromě šatů v kolekci Reserved Kids naleznete i dětskou obuv a různé doplňky.

Celý katalog oblečení Reserved naleznete online zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • reserved oblečení
  • a3sport e shop
  • reserved katalog oblečení pro ženy
  • www reserved cz slevy
  • www oblečení reserved cz

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama