Čvc 9

Prestige obuv – tradiční česká obuv na kterou je spolehnutí

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Kvalitní česká obuv Prestige

Obuv Prestige přináší na český trh firma Moleda: stálicí jejího produktového portfolia je známá obuv Prestige. Spolu se zařízením na výrobu tohoto legendárního modelu Moleda zakoupila i formy na výrobu modelu dříve známého jako „mečířky“, které jsou dnes prodávány pod názvem Sport, označení vzoru je M40020. Díky tomu nyní společnost nabízí obuv nejen mimořádně funkční, ale také designově atraktivní. Mimořádný důraz klade na kvalitu obuvi i pro nejmladší zákazníky. Certifikovaná obuv PRESTIGE podporuje správný vývoj dětského chodidla.

Prestige obuv

Obuv Prestige spouští novou výrobní linku! Nová linie Prestižek má díky italskému návrháři nové prvky u bočních pásků. Zákazníci se ale i nadále mohou spolehnout na ověřenou kvalitu své obuvi i na klasický bílomodrý vzhled. Boční pásky jsou nyní v elegantnějším, modernějším tvaru i barevné kombinaci a nachází se pouze na vnější straně obuvi. Postupně budou jednotlivé modely i velikosti zařazovány do prodeje tak, jak budou připraveny k výrobě.

Obuv Prestige vplula do prvních botníků již před třemi desítkami let a získali si příznivce napříč všemi generacemi. Boty Prestige zákazníci poctivě prověřují každý den při práci, sportu i vycházkách. Jen odolná a zdravotně nezávadná obuv patří do botníku společnosti Moleda, proto si takovou obuv i zasloužíte.

Pro celou nabídku obuvi Prestige navštivte stránky Moleda zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama