Čvn 12

Účinný posilovací přístroj Gymbit Speed Abs od Top Shop

Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Posilovací válec Gymbit Speed Abs od Top Shop

Pokud chcete rychle dosáhnout neuvěřitelných výsledků, nyní můžete! Posilovací válec Gymbit Speed Abs je rychlým způsobem, jak přeměnit vaši podlahu na úžasný cvičební prostor na vypracování silných, vytvarovaných a pevných břišních svalů, které jistě zapůsobí. Během pouhých pár minut denně si můžete vypracovat silné a stabilizované břišní svaly, přičemž si podpoříte svalovou činnost ve svých ramenech, hrudníku a pažích, díky čemuž si účinně procvičíte celou střední část těla během několika minut denně.

Posilovací válec Gymbit Speed Abs

Posilovací válec Gymbit Speed Abs má speciálně navržené kolečko s jádrem Powerflex steel resistance core, které používá technologii coil and recoil, díky níž má větší odpor, když se natáhnete a pohybujete se po válečku po podlaze směrem dopředu. Když po válečku jedete směrem zpět, kolečko vás navádí a napomáhá vám řízeným způsobem, aby se zabránilo bolesti zad a/nebo zranění, zatímco stále cítíte, jak vám pracují břišní svaly.

Posilovací válec Gymbit Speed Abs vás vyrýsuje s ultra velkým gumovým povrchem, který výborně funguje na podlahách a kobercích se zakřiveným gumovým vzorkem pro přesnou manipulaci ve všech směrech. To znamená, že můžete zpestřit svůj trénink a zaměřit se na různé svaly, jako jsou šikmé břišní svaly, svaly na ramenech, v dolní části zad a břišní svaly, tím, jak jezdíte kolečkem dopředu, dozadu a diagonálně. Posilovací válec Gymbit Speed Abs je náhradou za nejméně 4 různé posilovací stroje!

Teď si tento účinný posilovací přístroj můžete koupit ve slevě u Top Shop, pro více informací klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama