Zář 11

Penny leták na příští týden k dispozici on-line!

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Hračky, Kosmetika, Móda/Oblečení, Nábytek, Spodní prádlo Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Obálka letáku Penny na příští týden

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997 a zaměstnává více než 7000 zaměstnanců. Penny Market je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

V České republice najdete více než 340 prodejen Penny Market. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy. V prodejnách společnosti naleznete přibližně 1500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí Penny především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním svých zákazníků a podle daného regionu zařazuje regionální speciality. Nabídku rozšiřuje každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží.

Penny leták příští týden

Zákazníkům nabízí Penny výrobky vlastní značky, bio potraviny a především české výrobky od českých řezníků, pekařů a farmářů. V neposlední řadě garantuje kvalitu nabízeného zboží na svých prodejnách.

Při sestavování sortimentu se Penny Market snaží orientovat na české dodavatele, české značky nebo zboží od českých výrobců. Usilujeme o plnohodnotnou nabídku těchto výrobků jdoucí napříč celou šíří našeho potravinářského sortimentu, od čerstvých potravin – zejména o ovoce, zeleninu, maso, uzeniny a pečivo, přes konzervované a trvanlivé potraviny, až po mražené zboží.

Pro celou nabídku listujte Penny leták na příští týden on line zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • penny příští týden
  • letáky penny akční leták na příští týden cz
  • penny leták příští týden
  • penny leták na příští týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama