Bře 25

Moderní parní čističe v nabídce katalogu Top Shop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levné parní čističe H2O od TopShop

Dnešní moderní parní čističe odstraní špínu do hloubky – zbaví vaši domácnost alergenů a uklízení vám zabere jen zlomek času jako tomu bylo v minulosti. S parními čističi řady H2O od TopShop je uklízení nejen rychlé ale zvládne ho opravdu každý. A teď navíc dárek k vybranému zboží: odstraňovač skvrn Spotless Turbo.

Parní čističe

Výběr z nabídky parních čističů a mopů TopShop:

Všestranný parní čistič H2O X5+ RED

S parním čističem H2O řady X5+RED můžete změnit zastaralé techniky úklidu, ušetřit za nákup drahých chemikálií a čističů, a přitom se stejně efektivně zbavit nečistot. Tento čistič využívá pouze aktivní sílu páry bez agresivních chemikálií a drahých čisticích prostředků. Voda je to jediné co potřebuje k dokonalému výsledku. Doporučujeme jej tedy každému, kdo dává přednost šetrnému čištění před chemií.

Pozor! Nákupem tohoto mopu získáte rovnou 5 čističů v jednom! Díky technologii stálého proudu páry a možnosti regulace páry můžete H2O X5+ používat bezpečně a účinně na jakékoli čištění v domácnosti:

  • Čistič podlah
  • Ruční parní čistič
  • Čistič oken
  • Čistič koberců
  • Osvěžovač oděvů

Mop se díky síle páry dezinfikuje a čistí stejně účinně, i lépe, než jakýkoliv chemický prostředek. Je prokázáno, že pravidelné čištění párou pomáhá navíc ničit některé druhy mikrobů a roztočů a je šetrný k životnímu prostředí.

Tento parní čistič si můžete objednat z nabídky TopShop zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama