Pro 7

Parfums likviduje sklad – výprodej značkových parfémů

Dárky/Šperky Žádný komentář »

Výprodeje parfémů za nízké ceny Parfums.cz

Internetová parfumerie Parfums.cz působí na českém trhu od roku 2004 s tím, že historie sahá až do roku 2000, kdy zakladatelé společnosti otevřeli svůj první internetový obchod. V důsledku rozvoje byla v roce 2006 změněna právní forma na společnost s ručením omezeným a společnost nazvána Internet Shop s.r.o. V současné době provozuje společnost největší síť internetových parfumerii ve střední Evropě. Působí v České republice, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Ročně obslouží v těchto zemích stovky tisíc zákazníků. Ve všech zemí zaujímá přední místa s ohledem na obraty a počty obsloužených zákazníků. Za rok 2011 doručila svým zákazníkům téměř 3.mil. parfémů a kosmetiky a měsíčně weby společnosti navštíví průměrně 1,8 milionů návštěvníků.

Parfums likviduje sklad

Proč nakupovat u Parfums.cz?

Zboží, které si zakoupíte u Parfums.cz společnost nakupuje pouze u dodavatelů certifikovaných výrobci. Tato skutečnost v podstatě znemožňuje, aby bylo dodáno zboží v horší kvalitě, nebo zboží neoriginální. Vůně, které naleznete v nabídce, jsou tedy od stejných dodavatelů, kteří dodávají výrobky do klasických kamenných obchodů.

Nízké ceny

Na rozdíl od kamenných obchodů pracuje Parfums.cz s daleko menšími maržemi. Navíc nemusí platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu v takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočítat skutečnost, že na rozdíl od kamenného obchodu prodává daleko více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů a díky tomu má výrazně lepší nákupní ceny.

Právě teď Parfums.cz likviduje sklady, pro celý katalogu slev navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bytový textil jimi zásilkový obchod
  • parfums likviduje sklad

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama