Led 2

Katalog šperků Pandora pro rok 2018

Dárky/Šperky Žádný komentář »

 

Společnost PANDORA je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny. Věnuje se navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů.

Pandora inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 7,700 prodejních místech, včetně zhruba 2,200 tzv. koncepčních obchodů.
Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982 v Kodani v Dánsku, zaměstnává po celém světě více než 22300 zaměstnanců, z nichž se přibližně 13200 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ. V roce 2016 byly celkové příjmy 20.3 miliard DKK (přibližně 2.7 miliard EUR).

Pandora Katalog 2018

Seznamte se s novým katalogem Pandora pro rok 2018. Navštivte oficiální stránky společnosti zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • pandora katalog 2018
  • pandora jarní kolekce 2018
  • pandora katalog slevy

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama