Kvě 11

Nová kolekce oblečení Orsay pro rok 2016

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Obálka katalog Léto 2014-2016 Orsay.cz

Značka Orsay je vždy zárukou mladého, módního a cenově dostupného oblečení, které dokáže kdykoli vyjádřit individualitu každé ženy. Tento slib je pro Orsay největší výzvou a k jeho splnění směřuje každodenní počínání a úsilí společnosti.

Nejdůležitější součást komunikace se denně odehrává ve 630 obchodech s oblečením Orsay: Zde se rozhoduje, zda se zákaznice bude šatech od Orsay cítit dobře. Je třeba, aby zákaznice měla z kontaktu s odborně vyškolenými pracovnicemi v obchodě příjemný emocionální zážitek – tzv. „Orsay-Feeling“. Ale i design obchodu, přehledná prezentace zboží a inspirující výlohy se v každém jednotlivém obchodě starají o příjemnou atmosféru.

Na počátku byla dámská móda Orsay pouze v Německu. Dnes naleznou zákaznice obchody ORSAY ve 27 zemích. A tento úspěch se krok za krokem dále rozšiřuje. Individuálně střižený na styl té nejdůležitější osoby: naší zákaznice! Prolistujte si nové kolekce oblečení 2016 právě teď online na oficiálních stránkách Orsay Cz.

Orsay.cz kolekce oblečení 2016

MARRÁKEŠ – to je také jméno nové kampaně ORSAY pro jaro/léto 2016. V této sezoně značka Orsay vsadila na přirozený styl plný ženského půvabu a lehkosti. Dominantní tendence se vzájemně šikovně proplétají a tvoří tak kompaktní a bohatou nabídku fazón a barev. V kolekci lze najít vlivy městského boho stylu, moderní romantiky a nesmrtelné klasiky. Celek je ale především ženský a decentní.

Kolekce je založena na lehkých a pohodlných materiálech, které mají zajistit pohodlné nošení a zároveň vhodně podtrhnout ženské přednosti. Krajkové zdobení a macramé, výšivky a jiné jemné akcenty dodávají eleganci a půvab. V kolekci se bohatě propojují různorodé vzory a pestré ornamenty, které navazují na prázdninové cesty podél pobřeží Středozemního Moře. Lehké barvy dodávají atmosféru jarní a letní sezony, přecházejí od jemných pastelů až po rozhodnější, zemité barvy. Nechybí také klasické kontrasty mezi černou a bílou. Prázdninový casual styl spojený s nádechem elegance je základem letní kolekce, kterou výtečně doplňují módní a praktické doplňky – tašky a kabelky, vzdušné šátky, ale také klobouky a bižuterie. To vše umožňuje vytvořit módní look pro nadcházející sezónu.

Více informací o nové kolekce oblečení na rok 2016 na stránkách Orsay Cz, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • orsay aktuální leták tento týden 7 10
  • orsay katalog 2016
  • orsay katalog
  • orsay eshop
  • quelle 2016 e-shop
  • orsay eshop cz
  • bonprix katalog - barevné trendy na léto Ostrava
  • módní kabelky pro rok 2016

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama