Pro 18

Orion domácí potřeby – český obchod pro domácnost

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Obálka katalogu Orion domácí potřeby

Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. V současné době kromě velkoobchodu sdružuje i zásilkový obchod, který nabízí své zboží prostřednictvím tištěných katalogů a e-shopu Orion Domaci Potreby.cz

Orion domácí potřeby

O firmě:

Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch. Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Také nadále je plánován rozvoj velkoobchodu a sítě maloobchodních prodejen Orion – český obchod pro domácnost.

Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.

Z velkoskladu nabízí Orion několik tisíc druhů výrobků: domácí, kuchyňské a zahrádkářské potřeby, koupelnové doplňky, úklidové pomůcky a drobné elektrospotřebiče. Zboží najdete v prodejnách pod obchodními značkami Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a dalšími.

Pro celou nabídku Orion domácí spotřebiče navštivte oficiální stránky zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama