Úno 5

Značkové kuchyňské linky Oresi pro rok 2017

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Nové kuchyňské linky Oresi pro rok 2017

Společnost Oresi sro., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie. Již více než deset let se Oresi zabývá prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době tvoří síť Oresi takřka 70 obchodů. Snaží se totiž být zákazníkovi co nejblíže a stále zvyšuje dostupnost svých produktů a služeb. V roce 2009 Oresi rozšířila svou působnost také na Slovensko.

Oresi kuchyňské linky

Oresi poskytuje prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen na vysoký uživatelský přínos kuchyní. Tedy na funkčnost, ergonomii a estetickou hodnotu. To se týká nejen produktů Oresi, ale také celého kontaktu se zákazníkem. Proto společnost prodává své kuchyně v moderním elegantním prostředí, soustředí se na rozsáhlé vzdělávání svých prodejců a stále rozvíjí prodejní i poprodejní servis, který rozhodně patří k nejlepším v oboru i obecně na českém trhu. Ke splnění těchto pro společnost zásadních kritérií je důležité, že při výrobě využívá nejmodernější stroje a technologie a spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu.

Katalogy kuchyní a nábytku Oresi, které jsou zdarma k dispozici v kuchyňských studiích, nebo ke stažení na oficiálním webu, byly vytvořeny kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací. Jejich hlavním smyslem je poskytnout vám inspiraci a přiblížit co nejvíce zajímavých i praktických řešení vaší nové kuchyně.

Pro aktuální nabídku Oresi kuchyňských linek navštivte oficiální stránky zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama