Kvě 29

Odpuzovač myší a hlodavců z katalogu Top Shop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levný odpuzovač myší a hlodavců Top Shop

Odpuzovač myší a hmyzu je revoluční a inovativní výrobek v oblasti boje proti škůdcům. Tento odpuzovač hmyzu je elektronické zařízení, které je zároveň jednoduché a bezpečné. Odpuzovač stačí zapojit do elektrické zásuvky a vysílaný signál škůdce zažene, aniž by je usmrtil. Odpadají tedy i nepříjemnosti, spjaté s odklízením „obětí“ klasických pesticidů. Už žádné hledání zdroje podivného zápachu ve zdi. Teď levně u TopShop.cz!

Odpuzovač myší

  • odpuzovač je bezpečnější alternativou k toxickým pesticidům.
  • nemusíte se bát o děti a domácí mazlíčky (kromě hlodavců).
  • toto elektrické zařízení odpuzuje krysy, myši, komáry, šváby, mravence, škvory, stonožky a další nezvané hosty
  • lze jej používat celý rok.

Každý jeden odpuzovač pokryje cca 230 m² v jednom patře budovy. Zařízení  se doporučuje umístit co nejvíc doprostřed prostoru. V několikapodlažních budovách se doporučuje umístit na opačné strany jednotlivých pater. Ultrazvukový signál se dostane i tam, kam se jiné prostředky dostávají jen těžko (například do tepelné izolace).

Odpuzovač vás pomocí technologie ultrazvuku zbaví potkanů, myší, pavouků, komárů, mravenců, rybenek, škvorů, stonožek, švábů a dalšího hmyzu. Přitom je ale možné ho bezpečně používat v blízkosti dětí. Ideální řešení obzvlášť, pokud Vás už nebaví při každém návratu kontrolovat, kde ještě jste nechali návnadu, aby ji náhodou nepozřely. Pest Repeller pouze zapojíte do zásuvky – obejdete se tak bez pastí na myši i různých sprejů proti hmyzu.

Víc informací o tomto odpuzovači myší a komárů v nabídce Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • biedrunka
  • odpuzovač myší do zásuvky
  • baterie s ohřevem vody delimano

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama