Lis 20

Oční krém proti vráskám Lizz Velform levně od Top Shop

Kosmetika, Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Oční krém proti vráskám od TopShop

Trápí vás vrásky pod očima a toužíte vypadat mladší? Představte si, že byste mohli vrátit zpět čas a vrásky a nedokonalosti pleti by zmizely. Novinka Lizz od Velform přichází se skvělým řešením při ošetřování stárnoucí pleti. Oční krém proti vráskám se postará o napnutí, zpevnění pleti a vyhlazení vrásek. Teď levné u Top Shop.cz

Oční krém proti vráskám

Tento krém se používá opravdu jednoduše. Nanesete ho na oblast kolem očí a hned po uschnutí krému uvidíte výsledky. Pleť se krásně napne, záhyby na pokožce se vyplní a vrásky zmizí. Rozdíl uvidíte už po několika vteřinách. Toto neinvazivní řešení je ideální na speciální příležitosti, kdy chcete vypadat opravdu kouzelně. Krém působí až osm hodin, takže si můžete naplno vychutnat omlazující efekt.

Spolu se dvěma lahvičkami séra na ošetřování pleti v oblasti očí dostanete 3 vzorky péče o pleť v oblasti úst, čela a krku a korektor na překrytí pigmentových skvrn a flíčků způsobených sluncem. Toto kompletní řešení se postará o mladistvý vzhled celého obličeje. Lahvička krému Lizz vydrží na více než 100 použití.

Pro celou recenzi a zkušenosti zákazníků navštivte stránky Top Shop zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama