Zář 20

Nový katalog Ikea 2015 k prolistování on line!

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Obálka katalogu IKEA 2015

IKEA pro většinu lidí: Koncept IKEA je založen na myšlence nabízet široký sortiment výrobků pro zařízení domácnosti, které si může dovolit co nejvíce lidí, nikoliv jen vybraná hrstka. Společnost toho dosahuje tak, že nabízí nábytek s dobrou funkcí, kvalitou, designem a hodnotou. Nikdy při tom nezapomíná ani na udržitelnost. Koncept IKEA zasahuje všechny části společnosti, od designu, přes vyhledávání zdrojů, obaly až po distribuci. Cílem IKEA je vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí.

Nový katalog Ikea 2015

Každý výrobek IKEA je spojen s nějakým příběhem, a jako každý dobrý příběh, i ten příběh IKEA začíná skvělým nápadem. Jaký nápad měla IKEA? Aby byl každodenní život doma mnohem lepší! Proto také každoročně IKEA navštěvuje tisíce domácností a zjišťuje, co lidé potřebují a o čem sní. Z těchto zjištění pak vychází návrh každého výrobku v sortimentu společnosti.

Dobrý design pro IKEA představuje správnou kombinaci formy, funkce, kvality, udržitelnosti a nízké ceny. Pracovníci, kteří se zabývají vývojem a designem výrobků proto musí pracovat tak, aby všechny tyto prvky byly v rovnováze. Je to náročné, ale motivující k inovacím a neobvyklým řešením.

Novinky z katalogu IKEA pro rok 2015 si již můžete listovat on line zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama