Dub 9

Představení cestovní kanceláře New Dama

Dárky/Šperky, Letenky Žádný komentář »

Logo cestovní kanceláře New Dama

Posláním cestovní kanceláře New Dama je zajistit svým klientům prožití bezstarostné dovolené v kterémkoliv ročním období, spojené s kvalitním odpočinkem a nezapomenutelnými zážitky. Klientovi vždy partnerem pro splnění jeho přání při výběru, v průběhu i po návratu z dovolené.

New Dama cestovní kancelář

Základy cestovní kanceláře, kterou si v současnosti vybírá pro řešení své zimní nebo letní dovolené více než 100000 individuálních a řada významných firemních klientů, byly položeny už na začátku 90. let. Tehdy vznikly 3 cestovní kanceláře různého zaměření: zatímco Nemo a Vesta se specializovaly na letní zájezdy (každá v různých zemích), doménou CK Dama byla zimní dovolená. Sloučením všech tří specialistů vznikla v roce 1998 cestovní kancelář NEV-DAMA, která dnes patří mezi 5 největších českých cestovních kanceláří v oboru výjezdového cestovního ruchu. V roce 2011 se CK NEV-DAMA stala součástí finanční skupiny KKCG (tato skupina vlastní také CK Fischer). V souvislosti s tím došlo od 1. 1. 2012 také ke změně názvu cestovní kanceláře na SKI TRAVEL, a.s.

Hlavní specializací cestovní kanceláře New Dama jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Katalogová nabídka zájezdů do více než 90 evropských lyžařských skiareálů v alpských zemích je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední a východní Evropě. Zájem o lyžování v nejvyšších evropských horách je velký, mezi nejoblíbenější destinace patří italské regiony Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina, které nabízejí vynikající poměr kvality k ceně. Každá země však má nějakou přednost (výhodou Francie jsou rozsáhlé oblasti lyžování díky propojeným skiareálům a Rakouska zase menší vzdálenost z ČR).

Navštivte oficiální stránky cestovní kanceláře New Dama, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • new dáma cestovní kancelář letní dovolená
  • cestovní kancelář new dama

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama