Říj 21

Zútulněte si svůj kousek přírody! Monfild slevy na zahradní nábytek.

Dům/Zahrada, Nábytek Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Slevy na zahradní nábytek Monfild

Vyberte si zahradní nábytek, na kterém bude radost posedět o samotě s knížkou i u kafíčka s přáteli. V nabídce Monfild najdete pohodlná křesla s měkoučkými potahy na nábytek i odolné stoly, které vám vydrží po mnoho dlouhých let. Budou se starat o pohodlí vaše i vašich blízkých, a to od první dětské oslavy narozenin až po slavnostní hostinu k promoci.

Monfild slevy

Před silnými slunečními paprsky i zvědavými pohledy sousedů vás spolehlivě ochrání slunečníky Monfild. A protože společnost ví, že k dokonalému zahradnímu lenošení patří vůně pečených dobrot, má pro vás i ověřené zahradní grily.

Posedět na čerstvém vzduchu uprostřed vlastní zahrady nebo na terásce se nikdy neomrzí. Chce to ale bytelný zahradní nábytek, který nezničí první sluneční paprsky ani nerozmočí pár dešťových kapek. Takový, který bude i po letech ozdobou vaší zahrady. A přesně ten tu najdete: v katalogu najdete zahradní nábytek z voňavého dřeva, například ze severské borovice, extrémně odolného teaku, nádherného mahagonu či lehkého ratanu. Na své si ale přijdou i milovníci elegantního kovu. Monfild má pro Vás  praktické hliníkové stoly a židle nebo takřka bezúdržbový nábytek z jedinečného tahokovu. Stačí si jen vybrat.

Navštivte katalog Monfild online, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • monfild-slevy
  • astratex cz aktuální leták tento týden 29 10
  • monfild-slevy zahradní nábytek
  • Www monfild cz
  • monfild-slevy 1 3

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama