Bře 31

Jaký správný outfit pro sezonu Jaro 2017?

BonPrix Žádný komentář »

Novinky u Bonprix

Nový katalog Bonprix Jaro 2017 je tady a nastává čas vybrat si ten správný outfit. Když se rády oblékáte, ale i přes dlouhé váhání a vybírání Váš outfit stále postrádá šmrnc a šťávu? Pak pro vás připravil BonPrix jednoduchý návod, kde se naučíte sestavit správný look. Více informací zde.

Módní trendy Jaro 2017

Jaký si vybrat správní blejzr?

Úzká ramena a široké boky – Abyste vyrovnala širší boky, vybírejte blejzry s výraznou ramenní partií a úzkými boky. Takto skvěle skryjete vaše výraznější partie. Pokud máte širší boky jsou zkrácené rukávy pro vás také tou pravou volbou. Odvedete tak pozornost od boků na horní partii těla. Pokud budete při výběru blejzru dbát na to, aby byly přední lemy lehce zakulacené, uděláte vše správně. Toto zakulacení zabrání tomu, aby vznikl mezi dolními lemy knoflíkové légy prostor do A, tak budou Vaše boky působit mnohem štíhleji. Malé ženy tím také získají skvělý efekt, který opticky prodlouží jejich nohy.

Široká ramena a úzké boky – Zde to funguje přesně obráceně: nechceme zvýraznit partii ramen, ale podtrhnou spodní partii těla. Pokud máte široká ramena a štíhlé boky, můžete nosit blejzry s výraznými kapsami, knoflíky nebo jinými aplikacemi, které jsou umístěny pod výškou pasu. Také našité sedýlko může vypadat stylově – a zároveň skvěle podtrhne boky a zvětší opticky plochý zadeček. Kdo k jednoduchému blejzru zvolí široce střižené kalhoty, vykouzlí také o něco výraznější boky a opticky zakulatí zadeček – perfektní kompenzace k širokým ramenům.

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama