Říj 2

Výprodeje matrací v outletu Dormeo.cz!

Dormeo, Dům/Zahrada Žádný komentář »

Výprodej na matrace Dormeo právě teď!

Doprodej posledních rozměrů končících modelů matrací v outletu Dormeo.cz! Slevy až -50%, nabídka platí až do vyčerpání zásob.

Matrace výprodej!

Výběr z výprodejového katalogu Dormeo.cz:

Matrace 160 x 200 výprodej: Dormeo Silver-Ion

matrace 160 x 200 ve výprodeji

Výhody této matrace:

  • Integrované lamely – větší opora pro vaše tělo: Technologie integrovaných lamel je nový revoluční systém opory, který zajišťuje náležitou oporu a pohodlí. Tento lamelový systém se skládá z lehce ohnutých dřevěných lamel a důmyslně navržených pásků, které jsou připevněny po podélných stranách potahu na matraci.
  • Otočné jádro s měkčí a tvrdší stranou: matrace je navržena tak, aby vyhovovala všem polohám při spánku, protože si sami můžete zvolit její měkkost. V souladu se svými osobními potřebami a preferencemi si můžete vybrat mezi tvrdší a měkčí stranou jádra.
  • Tři zóny komfortu pro větší oporu a svěžest: matrace Silver-Ion je vyrobena tak, aby maximálně vyhovovala tvaru a hmotnosti vašeho těla a poskytovala mu náležitou oporu. Otočné jádro je rozděleno do 3 vertikálně perforovaných zón, které poskytují jednotlivým částem těla vhodnou oporu a pohodlí a zároveň umožňují volné proudění vzduchu.
  • Vylepšený potah pro příjemné a svěží prostředí ke spánku: matrace je také výjimečná svým vylepšeným potahem, který poskytuje řadu výhod

Tuto matraci v rozměru 160 x 200 si můžete koupit ve výprodeji levněji o -20%, klikněte zde pro více informací »

Navštivte outlet Dormeo.cz a nakupujte matrace s výraznými slevami, klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama