Čvc 24

Matrace Dormeo: akce na přistýlky a matrace v online katalogu

Dormeo, Dům/Zahrada Žádný komentář »

Letní akce na matrace Dormeo právě teď v online katalogu.

Značka Dormeo znamená více než jen matrace nebo přikrývky: již více než deset let jsou značkové matrace Dormeo synonymem zdravého, pohodlného spánku a spokojeného života. Cílem firmy je neustále hledat nové cesty ke zlepšení prostředí ke spánku každého z vás. Anatomické a ortopedické matrace Dormeo zaručí, že budete spát kvalitním, hlubokým spánkem a ráno se budete probouzet odpočatí, plni energie do nového dne. Matrace Dormeo akce teď v online katalogu.

Matrace Dormeo® – Akce

Výběr akcí z online katalogu Dormeo:

Kupon 500 Kč na jakýkoliv příští nákup nad 1000 Kč!

Ke každé matraci, kterou si nyní koupíte, získáte kupon v hodnotě 500 Kč, který můžete uplatnit na jakýkoliv příští nákup Dormeo nad 1000 Kč. Nyní také s dopravou zdarma.

Matrace Memory 2+12 Fresh

matrace dormeo levně

Matrace Dormeo Memory 2+12 Fresh je speciálně navržená matrace, která kombinuje výhody přírodních materiálů a nejmodernějších technologií. Díky tomu zajišťuje dokonalou oporu celému tělu: budete se tak probouzet odpočatí a bez otlaků z nepohodlné matrace. Matrace spojuje prvotřídní moderní materiál Ecocell® a 2cm tlustou vrstvu paměťové pěny, která je všitá do potahu. Tato kombinace maximalizuje pohodlí při spánku a poskytuje optimální oporu celému tělu. Matrace je díky použitému materiálu neuvěřitelně prodyšná, a zaručuje tak suché a hygienické prostředí pro spánek.

Matraci Memory 2+12 Fresh můžete objednat již od 5290 Kč a navíc obdržíte 500 Kč bonus na příští nákup, více informací zde »

Pro více akcí a slev na matrace a přistýlky Dormeo navštivte online katalogu zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama