Zář 28

Akce na práškový zelený čaj Matcha u ProZdraví.cz

Prozdraví.cz, Zdraví Žádný komentář »

Zelený čaj matcha tea v akci od Prozdraví.cz

Matcha Tea Harmony je kvalitní práškový zelený čaj. Je neodmyslitelnou součástí japonského čajového obřadu. Teď si zelený čaj Matcha tea můžete koupit v akci u Prozdraví.cz

Matcha tea v akci

Co je to Matcha?

Matcha je druh zeleného čaje, který vznikl před více než 800 lety. Z počátku byl užíván převážně buddhistickými mistry a samuraji, a teprve až nedávno se začal konzumovat i v Evropě. Rozemletím čerstvých čajových lístků vznikne jemný prášek pozoruhodné zelené barvy s báječnou chutí a vyjímečným aroma. Čaj Matcha obsahuje unikátní katechiny a aminokyseliny.

Bio Matcha čaj Harmony je jemné, hladké a mírně sladce chutnající chuti. Chuť čaje je s minimálním náznakem trpkosti. Nasládlá chuť je způsobena aminokyselinou L-theaninem. L-theanin navozuje uklidňující účinky. Zvyšuje aktivitu alfa vln a tím navozuje hlubokou relaxaci bez pocitu ospalosti. Čaj obsahuje také velké množství antioxidantů. Je vhodný pro chvíle meditace a období, kdy se potřebujeme soustředit a zároveň zůstat klidní. Dále je možné ho popíjet i v období, kdy potřebujete získat novou energii.

Teď si čaj BIO Matcha Tea Harmony 60 g můžete koupit v akci u Prozdraví.cz jen za 299 Kč, klikněte zde pro více informací »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama